Ekspres Ascaso Basic

Ekspres do kawy kolbowy domowy na kawę mieloną Ascaso Basic

1 690,00 zł brutto

Więcej informacji

Model Basic został zaprojektowany w połączeniu najnowszych trendów i podstawowych materiałów (takich jak ABS plastik) tak aby uzyskać łatwość w produkcji i profesjonalne cechy.

Model ten w kolorze białym został wyróżniony przez „Ambiente Trend Forum” we Frankfurcie w kategorii ekspresów do kawy w sekcji „Clean & Pure”. Koncepcja czystej formy ekspresu bez dodatkowych gadżetów jest odzwierciedleniem osobowości modelu Basic.

Ekspres Ascaso Basic zapewnia idealny czas ekstrakcji kawy espresso, a także możliwość przygotowania kawy cappuccino czy latte macchiato. Ekspres Ascaso Basic jak na profesjonalny ekspres do kawy przystało posiada podgrzewacz do filiżanek.

W ekspresie Ascaso Basic użyto zaworu 3-drożnego, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać maksymalnie suchą ekstrakcję. Zawór ten eliminuje również kapanie wody z sitka i niweluje powstałe w grupie nadciśnienie. Wydajna 16 barowa pompa wody zapewnia dostawę wody o odpoweidnim ciśnieniu, pozwala na uzsykanie maksimum smaku i aromatu z parzonej kawy.

Ekspres Ascaso Basic wyposażony jest w przeźroczysty zbiornik na wodę o pojemności 2 litry. Umiejscowienie zbiornika sprawia, że poziom wody jest zawsze widoczny, a w razie potrzeby możemy dolać wodę w czasie pracy ekspresu.

Ekspres Ascaso Basic wyposażony jest w profesjonalną grupę wykonaną z wysokiej jakości stopu mosiądzu. Została ona zaprojektowana tak aby rozprowadzała równomiernie ciepło, dzięki czemu otrzymujemy stałą temperature do idelanej ekstrakcji kawy. Ekspres Ascaso Basic posiada wysokiej jakości chromowaną kolbę.

Ekspres Ascaso Basic wyposażony jest w dyszę do spieniania mleka. Odpowiednia konstrukcja dyszy umożliwia łatwe i wręcz profesjonalne spienienie mleka. Po włączeniu przycisku pary włącza się pompa, któa miarowo wpuszcza małe ilości wody do termobloku, już po kilku chwilach od spuszczenia wody z dyszy możemy zacząc spienianie mleka. 

Dane techniczne:

  • Wymiary (szerokość, wysokość, głębokość): 210x310x290cm;
  • Obudowa: ABS;
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2l;
  • Waga: 5,5kg;
  • Napięcie: 230V;
  • Ciśnienie pompy: 16 Bar;
  • Moc: 900W.

W zestawie z ekspresem znajduje się również plastikowy tamper.

Opinie

Napisz opinię

Ekspres Ascaso Basic

Ekspres Ascaso Basic

Ekspres do kawy kolbowy domowy na kawę mieloną Ascaso Basic