Ekspres Ascaso Arc Black & Steel

Ekspres do kawy kolbowy domowy na kawę mieloną Ascaso Arc Black & Steel

1 990,00 zł brutto

Więcej informacji

Ekspres Arc cechuje się komfortowym rozmiarem oraz świetnie pasuje zarówno do domu jak i biura. Ekspres ten został zaprojektowany jako średni segment naszej oferty, ale nie poświęcono przy tym jego możliwości czy wyglądu.

Jest to doskonały ekspres do kawy o komfortowych rozmiarach. Ascaso Arc idealnie nadaje się zarówno do domu jak i biura. 

Ekspres Ascaso Arc wyposażony jest w profesjonalną grupę wykonaną z wysokiej jakości stopu mosiądzu. Grupa została zaprojektowana tak, aby rozprowadzała równomiernie ciepło, dzięki temu otrzymujemy stałą temperaturę do idelanej ekstrakcji kawy. 

Ekspres Arc posiada dyszę do spieniania mleka. Odpowiednia konstrukcja dyszy umożliwia łatwe, a zarazem profesjonalne spienienie mleka. Po włączeniu przycisku pary włącza się pompa, któa miarowo wpuszcza małe ilości wody do termobloku,a już po kilku chwilach od spuszczenia wody z dyszy możemy zacząć spienianie mleka. 

Ekspres Ascaso Arc wyposażony jest w przeźroczysty zbiornik na wodę o pojemności 2 litry. Umiejscowienie zbiornika sprawia że poziom wody jest zawsze widoczny, a w razie potrzeby możemy dolać wodę w czasie pracy ekspresu. Ma również podgrzewacz do filiżanek. Tacka ociekowa w ekspresie Ascaso ARC wykonana jest ze stali nierdzewnej, bardzo łatwa w demontażu.

W ekspresie Ascaso Arc użyto zaworu 3-drożnego, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać maksymalnie suchą ekstrakcję. 3-drożny zawór eliminuje kapanie wody z sitka i niweluje powstałe w grupie nadciśnienie. Wydajna 16 barowa pompa wody zapewnia dostawę wody o odpoweidnim ciśnieniu, pozwala na uzsykanie maksimum smaku i aromatu z parzonej kawy.

Dane techniczne:

  • Wymiary (szerokość, wysokość, głębokość): 220x320x280cm
  • Obudowa: metal
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2l
  • Waga: 7,5 kg
  • Napięcie: 230 V
  • Ciśnienie pompy: 16 Bar
  • Moc: 900 W

 

Opinie

Napisz opinię

Ekspres Ascaso Arc Black & Steel

Ekspres Ascaso Arc Black & Steel

Ekspres do kawy kolbowy domowy na kawę mieloną Ascaso Arc Black & Steel