Ekspres JURA WE6

Profesjonalny ekspres do kawy JURA WE6

  5 590,00 zł brutto

  Więcej informacji

  Pojemnik na ziarna500 g Pojemnik na wodę3 lKraj produkcjiSzwajcaria/Portugalia

  Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. Nowy ekspres WE6 to wirtuoz sztuki parzenia kawowych klasyków – od ristretto przez espresso do café crème.

  Ten elegancki i profesjonalny automatyczny ekspres do kawy  posiada zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów i zbiornik na ziarna pojemności 500 g. Jego pojemnik na fusy mieści 25 porcji. 

  W ekspresie WE6 do wyboru jest łącznie osiem specjałów. Firma JURA udoskonaliła od podstaw proces przyrządzania małych specjałów kawowych. Dlatego z ekspresem linii WE udaje się zawsze osiągnąć jakość znaną bywalcom kawiarni. Optymalny proces mielenia zapewnia sześciostopniowy młynek AromaG3. Szybko i jednocześnie niezwykle delikatnie mieli ziarna kawy, zawsze zapewniając ich świeżość i pełny aromat. Jednostka zaparzająca, dostępna w różnych wersjach, ma pojemność od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie idealnych warunków parzenia. Opracowany przez JURA Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku ristretto i espresso– gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach.

  Ekspres JURA WE6 pozwala przygotować nawet 60 kaw w ciągu dnia.

   Opinie

   Napisz opinię

   Ekspres JURA WE6

   Ekspres JURA WE6

   Profesjonalny ekspres do kawy JURA WE6