Ekspres Franke A600

Ekspres do kawy automatyczny ciśnieniowy na kawę ziarnistą Franke A600 

Więcej informacji

Jedna z najnowszych produkcji szwajcarskiej firmy FRANKE. Model A600 to ekspres, który idealnie sprawdza się w biurach, hotelach czy stacjach paliw, gdzie potrzeba dużej ilości wysokiej jakości kawy - to wszystko ubrane w nowoczesny design i technologie. Stylowy wygląd i duży wyświetlacz LED przyciągną uwagę każdego użytkownika jednocześnie pozostając wyjątkowo prostym w obsłudze. 

Ekspres standardowo występuje z jednym młynkiem, ale opcjonalnie może posiadać 2 młynki oraz 2 osobne pojemniki na czekoladę. 

System FM (opcjonalnie) to nowatorskie podejście do spieniania mleka zarówno w wersji gorącej oraz chłodnej idealnej do różnego rodzaju deserów. Dodatkowo posiada automatyczny system czyszczenia systemu mlecznego, dzięki czemu korzystanie z tego ekspresu jest jeszcze przyjemniejsze.

Automatycznie opuszczana wylewka dopasowująca się do wysokości filiżanki zapobiega uszkodzeniom wynikającym z regulacji ręcznej.

Franke A600 posiada możliwość ustawienia materiałów reklamowych w formie wygaszacza ekranu pojawiającego się kiedy ekspres jest nieużywany.

Do ekspresu można dokupić lodówkę, podgrzewacz do filiżanek, stację syropów oraz inne akcesoria.

Kliknij tutaj żeby zobaczyć krótkie nagranie o systemie iQFlow, jak w praktyce działa system Foam Master i jak łatwo wyczyścić ekspres do kawy Franke.

Dane techniczne:

  • wymiary: 340 x 600 x 730 mm
  • pojemnik na wodę: 4l (tylko opcjonalnie)
  • napięcie: 230V AC, 2,3kW, 16A
  • Młynek do kawy: 1 (Max 2x młynki do kawy oraz 2x pojemniki na czekoladę)
  • tacka ociekowa: 110 porcji (opcjonalnie odpływ)
  • kolor: metaliczny i czarny
  • waga: 38 kg

 

Opinie

Napisz opinię

Ekspres Franke A600

Ekspres Franke A600

Ekspres do kawy automatyczny ciśnieniowy na kawę ziarnistą Franke A600