Ekspres Sanremo Café Racer, 3 grupowy

Profesjonalny kolbowy ekspres do kawy Sanremo Café Racer 3 grupowy

Więcej informacji

Wolność, taka jak podczas jazdy na motorze po pustej szerokiej drodze. Taka myśl przyswajała projektowi Cafe Racer od początku. Jest to ekspres stworzony powoli, z pełną precyzją i przywiązaniem do najmniejszych detali. Nawet tego jak będzie wyglądał. Bo każdy jest inny i wyjątkowy.

Do pracy nad tym ekspresem zaproszono jednych z najlepszych baristów na świecie. Dzięki ich ciężkiej pracy i doświadczeniu powstało urządzenie idealne do pracy. Wykorzystano w nim system Multiboiler, co sprawia, że barista posiada pełną kontrolę termalną nie tylko na bolierem pary wodnej czy gorącej wody, ale również każdej poszczególnej grupy. Każda z grup posiada dodatkowo swój własny wyświetlacz z kontrolerem ustawień, co znacznie ułatwia pracę nad choćby ustawieniami preinfuzji czy ilości wody. 

Ekspres Sanremo Café Racer można zamówić w różnych wersjach designu zewnętrznego. Naked pozwala nam zajrzeć w głąb ekspresu i zobaczyć jego serce przy pracy. Freedom to wymienne panele z podświetleniem, które nadają urządzeniu prawdziwie motocyklowy charakter. Istnieje również możliwość zaprojektowania indywidualnego zaprojektowania designu. 

Dostępny jest również ekspres Sanremo Cafe Racer w wersji 2 grupowej. 

Czas dostawy: 1-4 dni roboczych Masz pytania do tego produktu? Manuel Caffe

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Ekspres Sanremo Café Racer, 3 grupowy

Ekspres Sanremo Café Racer, 3 grupowy

Profesjonalny kolbowy ekspres do kawy Sanremo Café Racer 3 grupowy