Ekspres Franke A1000

Ekspres do kawy automatyczny ciśnieniowy na kawę ziarnistą Franke A1000

Więcej informacji

Jedna z najnowszych produkcji szwajcarskiej firmy FRANKE. Model A1000 to ekspres, który idealnie sprawdza się w biurach, hotelach czy stacjach paliw, gdzie potrzeba dużej ilości wysokiej jakości kawy - to wszystko ubrane w nowoczesny design i technologie. Stylowy wygląd i duży wyświetlacz (10,4') przyciągną uwagę każdego użytkownika jednocześnie pozostając wyjątkowo prostym w obsłudze. 

Ekspres standardowo występuje z jednym młynkiem, ale opcjonalnie może posiadać 3 młynki oraz 2 osobne pojemniki na czekoladę oraz stację syropów na 6 różnych smaków.

System FM (w standardzie) to nowatorskie podejście do spieniania mleka zarówno w wersji gorącej oraz chłodnej idealnej do różnego rodzaju deserów. Dodatkowo posiada automatyczny system czyszczenia systemu mlecznego, dzięki czemu korzystanie z tego ekspresu jest jeszcze przyjemniejsze.

Automatycznie opuszczana wylewka dopasowująca się do wysokości filiżanki zapobiega uszkodzeniom wynikającym z regulacji ręcznej.

Franke A1000 posiada możliwość ustawienia materiałów reklamowych w formie wygaszacza ekranu pojawiającego się kiedy ekspres jest nieużywany.

Ekspres dostępny w kolorze czarnym oraz śnieżnobiałym. Dodatkowo na specjalne życzenie może zostać przygotowany w wersji Gold ze złotymi elementami. 

Do ekspresu można dokupić lodówkę, podgrzewacz do filiżanek, stację syropów oraz inne akcesoria.

Kliknij tutaj żeby zobaczyć krótkie nagranie o systemie iQFlow, jak w praktyce działa system Foam Master i jak łatwo wyczyścić ekspres do kawy Franke.

Dane techniczne:

  • wymiary: 340 x 600 x 730 mm
  • pojemnik na wodę: brak - tylko przyłącze wody
  • napięcie: 230V AC, 2,3kW, 16A
  • Młynek do kawy: 1 (Max 3x młynki do kawy oraz 2x pojemniki na czekoladę)
  • tacka ociekowa: 110 porcji (opcjonalnie odpływ)
  • kolor: biały / czarny / czarny i złoty;
  • waga: 58-64 kg

 

Opinie

Napisz opinię

Ekspres Franke A1000

Ekspres Franke A1000

Ekspres do kawy automatyczny ciśnieniowy na kawę ziarnistą Franke A1000